Hlavní stránka >> Záložní zdroje - UPS >> UPS Sicon - Modulys

 

Modulární UPS Socomec Sicon

Pro UPS Socomec Sicon děláme i výměny baterií.

UPS MODULYS je revoluční modulární záložní systém napájení, který lze velmi jednoduše a pružně přizpůsobovat potřebám zákazníka.

Potřebujete čas od času změnu systému?
MODULYS se snadno adaptuje na změny a růst Vašeho systému. SOCOMEC SICON UPS je jedinou společností, která je schopna Vám nabídnout napájecí moduly (Mod-Power) s výkonem 1,5-3-4,5 kVA a to ve verzích Tower, Rack a System. Nabízí tak kompletní rodinu produktů, které lze jednoduše kombinovat a tím dosáhnout optimální konfigurace pro Vaše dnešní i budoucí nároky.

Potřebujete nejvyšší stupeň ochrany systému?
MODULYS je modulární UPS: počet jednotek Mod-Power a Mod-Battery lze jednoduše zvýšit a zajistit tak redundantní provoz od N+1 do N+X. Touto cestou dosáhnete naprosté spolehlivosti systému (High Availability) i v případě poruchy jednoho nebo více modulů.

Potřebujete nepřetržitou ochranu?
Společnost SOCOMEC SICOM UPS myslela i na toto. Jednotky Mod-Power a Mod-Battery jsou typu Plug-in, to znamená, že mohou být vyměněny nebo vloženy „za provozu“ (Hot swap). Takto lze zaručit skutečně nepřerušené napájení zátěže.

Je těžké předvídat Vaše budoucí potřeby?
Modulární konfigurace MODULYSu Vám dovoluje zvýšit počet jednotek Mod-Power a Mod-Battery, a tak zvýšit výkon a zálohovací schopnost Vaší UPS. Tímto způsobem je možné se vypořádat s jakoukoliv situací, která nastane, ale kterou dnes nejste schopni předvídat.

Máte problémy s nedostatkem prostoru?
Právě to dělá MODULYS nejkompaktnější UPS ve své třídě. Ať se jedná o samostatně stojící jednotku nebo o konfiguraci Mod-System vyžaduje pro instalaci pouze malý prostor.


MODULYS Vám může nabídnout:

Žádný společný prvek umožňující poruchu celku!
Každý individuální modul Mod-Power má vlastní integrovaný řídící obvod a automatický by-pass. V konfiguraci Mod-System je toto uspořádání zárukou toho, že zátěž bude napájena i v případě selhání kteréhokoli z modulů.

Technologie hybridních komponent!
SOCOMEC SICON UPS vybavil MODULYS hybridními okruhy, ve kterých tradiční elektronické obvody integroval do jednoho chipu a tím zvýšil spolehlivost a kompatibilitu a zároveň snížil spotřebu, tepelné ztráty a rozměry všech výkonových prvků.

Technologie plně digitální kontroly (DSP)!
MODULYS je kompletně kontrolován a řízen digitálními obvody. Použití digitálních obvodů dovoluje větší přesnost a zajištění větší stability provozních parametrů celého systému ve všech provozních situacích.

Nejvyšší úroveň řešení komunikace!
Kompletní soubor komunikačních prostředků dělá ze série MODULYS UPS s nejširšími možnostmi komunikace. Sériové rozhraní RS232 je standardním vybavením. MODULYS dále nabízí široký okruh volitelných doplňků pro adaptaci na prostředí uživatele: Dry contacts (karta s relé), NET VISION SNMP/web adaptér a Avanced communication card (rozšířená kartu pro komunikaci), která dovoluje funkce kontroly okolí a přidání druhého sériového RS232/485 rozhraní.

Technologie on-line s dvojitou konverzí!
Je nejefektivnější UPS technologií pro ochranu dat při výpadku či jiných poruchách napájení z rozvodné sítě. MODULYS je UPS typu VFI (napětí nezávislé na frekvenci), to znamená, že invertor, který generuje výstupní napětí napájí zátěž trvale a v plné zátěži. Tím je zaručena kontinuita a stabilita napětí bez ohledu na kvalitu napájení dodávaného z rozvodné sítě.

Řešení správy energie!
Power share plug (zásuvka sdíleného napájení): je sekundární výstupní zásuvka určená pro napájení méně citlivých zařízení. Tento druhý nezávislý výstup je standardním vybavení všech verzí. Pokud se systém dostane do předem definovaných podmínek (s ohledem na zbývající zálohovací kapacitu), je možné tuto zátěž odpojit, aby se tak šetřily baterie pro zálohování primárně určených zařízení.
ECO MODE: tento provozní režim je navržen pro zálohování méně citlivých zařízení (nebo pro zálohování v méně kritickém čase) s maximální efektivitou snížení ztrát energie v UPS.
Remote shut down (vzdálené vypnutí): dovoluje vypnout UPS „na dálku“ pomocí sady NET VISION.
Frequency converter (měnič frekvence): umožňuje na vstupu přijímat napětí s frekvencí 50 Hz a na výstup dodávat napětí s frekvencí 60 Hz a naopak.
Neutral arrangement (uzemnění): MODULYS je kompatibilní s uzemněním používaným u IT.