Hlavní stránka >> Záložní zdroje UPS >> Powerware

   

 

 

Powerware

 

je přední světový výrobce systémů nepřerušitelného napájení (Uninterruptible Power Systems). Společnost nabízí ucelenou řadu produktů pro komplexní řešení napájení v širokém spektru aplikací, doplněnou kompletní nabídkou služeb a technické podpory.

Na základě devíti nejběžnějších problémů s elektrickým napájením v typickém pracovním prostředí stanovila firma Powerware systém rozdělený podle tří úrovní ochrany a nabízí tím zákazníkovi velmi snadnou identifikaci typu zařízení, který splní nejlépe jeho individuální požadavky. Z tohoto sortimentu produktů nabízí firma ANCER UPS, s.r.o. jednofázové Online záložní zdroje Powerware 5125, Powerware 9120, Powerware 9125, Powerware 9150 a Powerware 9170 s maximální spolehlivostí pro kritické aplikace a tato řada končí uPowerware 9305, Powerware 9315, resp. Powerware 9340 s výkonem až stovek kVA pro ochranu počítačových či telekomunikačních center.

UPS se dodávají s obslužným softwarem FailSafeIII/LanSafe III, zajišťujícím kompletní Power Management (monitorování stavu UPS, testování a preventivní údržbu baterií, postupné odstavení všech počítačových prostředků zapojených do sítě v případě výpadku napájení ...).

Sortiment příslušenství dále obsahuje například rozšiřující baterie pro prodloužení doby zálohování, komunikační adaptéry pro dálkovou diagnostiku a údržbu ...